Hi, I'm Necip!

Yurtdışı Eğitim ve Vize Danışmanı

What I can share

6 yıldan uzun süredir yurt dışı eğitim ve vize danışmanlığı yapıyorum. Her ne kadar kendim vize başvurularının tüm süreci için danışmanlık versemde, bir çok kişi kendi başvurularını kendileri yaparken destek alabileceği birilerini bulamamaktan şikayetçilerdi, benimde o şekilde kısa zamanlı danışmanlık hizmetim yoktu. Bu introwise platformu ile birlikte bu talepleri yerine getirebilmek için sizlere özel danışmanlık paketleri hazırladım. Bu süreçte çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra Haziran 2019 tarihinden itibaren kendi firmam üzerinden danışmanlık hizmeti vermekteyim. Youtube'da ürettiğim içeriklerle danışmanlık hizmeti almadan da vize başvurularınızı nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatıyorum. Birçok birey vize başvurularını kendisi yapmakta ancak çeşitli aşamalarda desteğe ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle tüm vize sürecinde danışmanlık yapsam da vize başvurularının çeşitli aşamalarında da kısa süreli danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bu introwise platformu ile taleplerinizi yerine getirebilmek için sizlere özel danışmanlık paketleri hazırladım. Talep ettiğiniz danışmanlık paketini satın alarak, vize başvurunuz ile ilgili gerekli olan danışmanlığı sizlere vereceğim. Danışmanlık sırasında süreyi verimli kullanmak için görüşme öncesinde tüm sorularınızı not almanızı öneririm. Görüşme bu platform üzerinden kamera ile görüntülü şekilde olacaktır, ister bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan herhangi bir ekstra program gerekmeden giriş yapıp benimle görüşebileceksiniz. Bu platform üzerinden alacağınız hizmetle vize başvurunuzu uygun maliyetle gerçekleştirmiş olacaksınız.

İlk Görüşme - Yol Haritası Belirlenmesi

€15.00 for 1 hour

Bu danışmanlık paketinde, başvuracağınız ülkeye göre, ne zaman ve hangi şartlarda başvuru yapmanız gerektiğini, hangi evrakları toplamanız gerektiğini, bu evrakları toplarken nelere dikkat edeceğinizi, başvuruya hazırlık sürecinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini beraber değerlendirerek ona göre bir yol haritası hazırlıyoruz.

Evrak Kontrolü Hizmeti

€15.00 for 1 hour

Bu pakette başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakların ve başvuru formlarının, beraber kontrolünü gerçekleştiriyoruz. Evraklarda, bana göre olan eksiklikleri ve hataları size bildiriyorum ve onların düzenlemesini gerçekleştirerek başvuruya hazır hale getiriyorsunuz. Özellikle online yapılan İngiltere ve Kanada vizelerinde bu konu büyük önem arz etmektedir. Benim tavsiyelerimi yerine getirecek olmanız vize almanızı garantilemez, nihai sonuç konsolosluk görevlisindedir.

Group sessions

Timezone:
Loading timezone...